V pondělí 14.10.2019 se konala informativní schůze majitelů bytů s lodžiemi na Jižní 3, 5, 7. Předseda SVJ chtěl zjistit v jakém stavu lodžie jsou a co se s nimi bude dělat. Předložil přítomným majitelům bytů základní nabídky výměny zábradlí a doporučil hliníkovou variantu v ceně cca 25.000 Kč. Dále informoval přítomné o způsobu financování. Na lodžie si našetří požadovanou finanční částku každý majitel samostatně. Na lodžie nelze šetřit tak, jak se šetří do roku 2025 na výtahy. Bylo zjištěno, že lodžie všech přítomných jsou v dobrém stavu a nikdo žádnou opravu nebo rekonstrukci nepožaduje.

Dne 24.10.2019 jsem dostal od předsedy SVJ finanční plán a plánované akce na rok 2020. S ohledem na tento finanční plán a plánované akce jsem změnil názor a pohled na informativní schůzku majitelů bytů s lodžiemi. Lži, manipulace a pokrytectví. Jak se říká, předseda SVJ nám všem věsil bulíky na nos. Předseda SVJ na schůzce nikomu nesdělil, že plánuje v roce 2020 vyčerpat celou dlouhodobou zálohu na lodžie. Šetření na výtahy se stalo jen pohou záminkou, jak získat peníze navíc. Plánovaný stav dlouhodobé zálohy na konci roku 2020 ve výši 19.599 Kč je výsměchem všem vlastníkům a nájemníkům na Jižní 3, 5, 7.

 

 

 

 


Tento článek je osobním názorem autora a nejedná se o odborný text. K článku se váže řada dalších dokumentů a informací, které není možné kompletně zveřejnit. V případě Vašeho zájmu a po dohodě je lze poskytnout.